تبلیغات
انجمن صنفی کارگری مراکز مخابرات روستای شهرستان سقز - مطالب آبان 1395

مسئول کمیته دستمزد خانه کارگر می‌گوید: تمامی کارفرمایان مشمول قانون کار موظف هستند تا براساس مصوبه اخیر هیات دولت از ابتدای فصل پاییز، بابت افزایش حق مسکن به هر کارگر ماهانه 20 هزار تومان بیشتر پرداخت کنند. علیرضا حیدری با اعلام این مطلب به ایلنا یادآور شد: اگرچه مصوبه تازه ابلاغ شده حق مسکن مربوط به یک سال و نیم پیش است اما طبق قانون اجرای آن از زمانی الزام آور است که دولت آنرا ابلاغ کرده باشد.

این فعال صنفی کارگری افزود: براین اساس تمامی کارفرمایانی که تا این لحظه بابت مزایای مزدی ماه‌جاری و ماه قبل (مهر و آبان سال 95) با کارگران خود تسویه حساب کرده‌اند باید 20 هزار تومان دیگر بابت مابه التفاوت افزایش حق مسکن دو ماه گذشته پرداخت کنند.

وی یادآور شد: براساس مصوبه دستمزدهای سال 94 شورای عالی کار قرار بود، مزایای حق مسکن کارگران به میزان دو برابر افزایش یافته و به مبلغ 40 هزار تومان در هرماه برسد و باوجود تاکید دوباره این افزایش در مصوبه دستمزدهای سال 95، دولت تا چند روز پیش از ابلاغ این مصوبه خودداری کرده بود.

این فعال صنفی کارگری ادامه داد: اگرچه کارگران به حق مدعی هستند که طبق مصوبه شورای عالی کار باید از ابتدای سال گذشته (سال 94) مزایای ماهانه مربوطه به حق مسکن آنها افزایش می‌یافت اما واقعیت این است که از نظر قانون مادامی که هیات دولت اجرای مصوبه افزایش حق مسکن را ابلاغ نکرده باشد، هیچ کارگری نمی تواند اجرای آنرا از کارفرمای خود مطالبه کند.مزد هرکارگر از مهرماه 20 هزارتومان افزایش یافت

وی افزود: البته ممکن است در این مدت کارفرمایانی بوده باشند که به صورت دواطلبانه و اختیاری مزایای حق مسکن کارگران خود را براساس مصوبه ابلاغ نشده هیات دولت افزایش داده باشند.

حیدری گفت: به بیان دیگر می‌توان گفت که مسئولیت به تاخیر افتادن افزایش این مزایای مزدی در یک سال و نیم گذشته متوجه هیات دولت است و از نظر حقوقی در این رابطه مسئولیتی متوجه کارفرمایان نیست.
طبقه بندی: - کارگراران مخابرات روستای ودفاتر ICT،

تاریخ : شنبه 29 آبان 1395 | 02:31 ب.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

با توجه به مشکلات دفاتر پیشخوان خدمات دولت در شیوه تعیین مالیات بر ارزش افزوده و محاسبات سال‌های 89 تا 92 با مساعدت سازمان امور مالیاتی رسیدگی به این پرونده ها متوقف و دستور حل این مشکل در این ماه صادر شد.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس،‌ با توجه به مشکلات به وجود آمده برای دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی در نحوه تعیین مالیات ارزش افزوده و محاسبات انجام شده از سال 89  تا 92 و انعکاس این مشکلات به کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور با مساعدت معاون مالیات ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور و مدیرکل مالیات ارزش افزوده استان تهران نسبت به توقف عملیات رسیدگی به این پرونده ها دستور لازم صادر شد.خبرگزاری فارس: توقف رسیدگی به پرونده‌ مالیات‌ غیرمتعارف و جرائم مالیاتی دفاتر پیشخوان دولت

همچنین مقرر شد تا در جلسات توجیهی راهنمائی و آموزش دفاتر برای رفع این مشکل در آبان ماه اقدام شود.

کانون انجمن‌های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور این موضوع را در نامه‌ای خطاب به دفاتری که مشمول مالیات غیرمتعارف و جرایم مالیات ارزش افزوده شده اند، اعلام کرده است.
طبقه بندی: - کارگراران مخابرات روستای ودفاتر ICT،

تاریخ : چهارشنبه 26 آبان 1395 | 10:46 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات
شصت و نهمین مرحله یارانه نقدی مربوط به آبان ماه ، ساعت 24 امشب (26 آبان ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
یارانه آبان ماه امشب واریز می شود اتاق خبر 24

شصت و نهمین مرحله یارانه نقدی مربوط به آبان ماه سال جاری همانند ماه های گذشته امشب واریز می‌شود.

بنابر این گزارش در 7 ماهه ابتدایی سال 95 در تاریخ 26 هر ماه یارانه واریز گردیده و زمان پرداخت یارانه این ماه نیز 26 آبان اعلام شده است .

مبلغ یارانه نقدی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه های گذشته 45 هزار و 500 تومان است.

گفتنی است ساعت 24:00 روز چهارشنبه مورخ 1395/8/26 این مبلغ به حساب سرپرستان محترم خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.
طبقه بندی: - اقتصادی،

تاریخ : چهارشنبه 26 آبان 1395 | 08:59 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات
به منظور نصب و بهره برداری از نسخه جدید سیمیا لینک آن در اینجا قرار داده شده لذا بعد از دانلود با مدیریت شعب پست بانک استان کردستان جهت نصب و انجام تنظیمات مربوطه تماس حاصل فرمائید .
Simia5.exe


سیمیا5


طبقه بندی: - کارگراران مخابرات روستای ودفاتر ICT،

تاریخ : سه شنبه 25 آبان 1395 | 09:36 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

همراه اول با ارسال پیامکی به برخی از مشترکان خود، مغایرت مشخصات سجلی مشترک در سیستم‌های این اپراتور را اعلام و برای اصلاح آن ۱۰ روز مهلت داده است.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، اخیراً برخی مشترکان همراه اول پیامکی دریافت کرده‌اند که به آنها اعلام می‌کند مشخصات سجلی‌شان در سیستم‌های همراه اول دچار مغایرت استخبرگزاری فارس: مهلت 10 روزه برای اصلاح مغایرت مشخصات سجلی مشترکان موبایل

در این پیامک از مشترکان خواسته شده ظرف مدت 10 روز برای اصلاح مشخصات خود به یکی از مراکز تلفن ثابت در تهران و ادارات امور مشترکان در شهرستان‌ها مراجعه کنند.

با توجه به اینکه عملیات پیچیده ساماندهی مشخصات دارندگان سیمکارت‌‌ها به تازگی از سوی وزارت ارتباطات اجرا شده و به پایان رسیده مشخص نیست که این پیامک به درستی ارسال شده یا اشتباه سیستمی است.
طبقه بندی: - وزارت ارتباطات ،

تاریخ : سه شنبه 25 آبان 1395 | 09:26 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

بسمه تعالی


نتیجه پیگیریهای نمایندگان کارگزاران مخابرات روستایی ( گروه 19 آبان ) در تهران

با سلام و درود

هر قدمی که مدبرانه برداشته میشود قطعا مثمرثمر خواهد بود و نتیجه ایی هر چند کم را در پی خواهد داشت ، سفر اخیر فعالان به تهران برای پیگیری موضوعات مربوطه از جمله قرارداد دائم و طرح طبقه بندی مشاغل دستاوردی مهم را در پی داشت از جمله اینکه با درخواست نمایندگان کارگزاران موضوع قرارداد دائم رسما و کتبا به شرکت مخابرات ایران اعلام شد و همچنانکه در جریان هستید از شرکت مخابرات خواسته شده است که وزارت را در جریان واکنش و اقدامات عملی و اجرایی خود قرار دهد که این مسئله کارگزاران را به نتایج مطلوب و مثبت نزدیک و راه را برای پیروزی ها هموار خواهد کرد و ما نیز از وزارت درخواست کردیم که ما را از عکس العمل مخابرات آگاه نماید تا ما متناسب با آن اقدامات لازم را مورد توجه ، پیگیری و اجرا قرار دهیم  .

طرح طبقه بندی مشاغل موضوع دیگری بود که مورد پیگیری نمایندگان قرار گرفت که با ورود به شرکت مدیریت صنعتی از اقدامات صورت گرفته از نزدیک  مطلع شده و نقطه نظرات لازم را به شرکت مذبور ارائه دادیم که در اجرای طرح مورد توجه قرار خواهد گرفت.

در پایان تقدیر و تشکر ویژه ایی داریم از تمامی دوستان و فعالان عزیز که در این سفر ارزشمند همراه و همقدم بودند ، دوستان از جمله آقایان : صالحی ، علی نیا ، چراغی ، رحمتی ، خادمی ، حقیقت ، مبارکی ، رشیدی ، تمدنی ، احدی ، کشاورز ، هواسی و جمال ملا

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/340/1017913/Darkhast19.jpghttp://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/340/1017913/Javab19.jpg
طبقه بندی: - کارگراران مخابرات روستای ودفاتر ICT،

تاریخ : شنبه 22 آبان 1395 | 10:46 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده در اولین سخنرانی خود بعد از انتخاب به این سمت، وعده داد واشنگتن با جامعه جهانی منصفانه برخورد کند.

کلینتون به من تبریک گفت/ با جامعه جهانی منصفانه برخورد می‌کنیم

به گزارش ایلنا به نقل از شبکه یورونیوز، «دونالد ترامپ» چهل و پنجمین رئیس‌جمهوری آمریکا در اولین سخنرانی خود به از پیروزی در انتخابات، اظهار کرد: «دقایقی پیش تماسی از کلینتون دریافت کردم و به ما تبریک گفت. او به تمامی ما تبریک گفت. من هم به وی تبریک می‌گویم برای تلاش سخت کوشانه‌اش. او خیلی تلاش کرد ولی ما باید به عنوان ملت متحد کنار یکدیگر قرار بگیریم.»

وی ادامه داد: «خواستار این هستم که تمامی شهروندان در کنار هم باشند. تمامی کسانی هم که به من رای نداده‌اند، بدانند که من تلاشم را برای آنها خواهم کرد. ما یک جنبش بزرگ هستیم و این جنبشی است که با تمامی پیشینه‌ها و با تمامی گوناگونی‌ها کنار خواهد آمد. با یکدیگر کار می‌کنیم و برای ساختن آمریکایی تازه فعالیت خواهیم کرد و این چیزی است که برای کشور خود می‌خواهیم.»

این نامزد حزب جمهوری‌خواه با اشاره به برنامه‌اش برای رشد دو برابری اقتصاد گفت: «هر آمریکایی باید فرصت داشته باشد که از توانایی خود استفاده کند. در شهرهای خود کار خواهیم کرد و میلیون‌ها نفر از شهروندان برای ارزش‌های خود فعالیت می‌کنند. از استعداد تمامی مردم استفاده خواهم کرد.»

وی افزود: «برای دو برابر کردن رشد اقتصادی  برنامه ویژه داریم و من می‌خواهم که مردم در کنارم باشند. آمریکا بهترین‌ها را می‌خواهد چراکه ما در مورد سرنوشت کشورمان مدعی هستیم. به تمامی جامعه جهانی می‌گویم منافع ملی ما در صدر است اما منصفانه با کشورهای دیگر برخورد خواهیم کرد.»
طبقه بندی: - سیاسی،

تاریخ : چهارشنبه 19 آبان 1395 | 02:29 ب.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

نامزد حزب جمهوری‌خواه پیروز پنجاه و هشتمین انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا شد.

«دونالد ترامپ» چهل و پنجمین رییس‌جمهور آمریکا شد

به گزارش ایلنا، «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوری‌خواه به عنوان چهل و پنجمین رئیس‌جمهوری ایالات متحده انتخاب شد.

وی با شکست «هیلاری کلینتون» کاندیدای دموکرات‌ها و وزیر خارجه سابق آمریکا، ساکن جدید کاخ سفید خواهد بود.

ترامپ در این انتخابات با کسب ۲۷۴ رای الکترال، حد نصاب ۲۷۰ رای برای ریاست‌جمهوری را کسب کرد و کلینتون که ۲۱۸ رای الکترال را از آن خود کرده بود، پشت سر گذاشت.

ترامپ در حالی در انتخابات پیروز شد که نظرسنجی‌ها عمدتا حاکی از برتری هیلاری کلینتون بود
طبقه بندی: - سیاسی،

تاریخ : چهارشنبه 19 آبان 1395 | 02:24 ب.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

زن جوانی که پیش از ظهر امروز(جمعه) در شهرک آزادی تهران مرتکب قتل همسر و دو فرزندش شده است در اظهاراتش مدعی شد که همسرش با زن دیگری در ارتباط بوده است. زنی همسر و ۲ فرزند خود را با چاقو به قتل رساند

حدود ساعت ۱۲ امروز وقوع یک جنایت هولناک در ساختمانی در شهرک آزادی به مأموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر اعلام شد.

تیم نیروی انتظامی در محل حاضر شدند و طی بررسی‌های اولیه مشخص شد زن ۳۴ ساله‌ای همسر ۳۹ ساله، دختر ۱۱ ساله و پسر ۴ ساله‌اش را به ضربات چاقو به طرح هولناکی به قتل رسانده است .

این زن پس از خودزنی قصد پریدن از بالکن خانه و خودکشی را داشت که مأموران توانستند،وی را بازداشت کنند. 

همچنین دیگر دختر زن جوان که ۱۰ سال دارد توسط مادرش مجروح شده بود که به همراه مادرش به بیمارستان انتقال داده شد.

دقایقی بعد مراتب این قتل به قاضی مرادی بازپرس ویژه قتل پایتخت اعلام شد .همچنین بررسی صحنه وقوع جرم نشان داد که تمامی اموال محل وقوع جنایت شکسته و به شدت تخریب شده است.

بررسی‌های تکمیلی در رابطه با این قتل هولناک نشان داد که همسایه‌های قاتل پس از شنیدن صدای مشاجره و درخواست کمک فرزندان قاتل در منزل آنها را شکستند و پلیس را در جریان این جنایت هولناک گذاشتند.

تحقیقات اولیه بازپرس امور جنایی تهران از دختر مجروح شده نشان داد که پدرش به خاطر ازدواج با زن دیگری با مادرش درگیر شده و در نهایت این جنایت هولناک اتفاق افتاده است.

با دستور قاضی مرادی بازپرس امور جنایی تهران جسد مقتولان به پزشکی قانونی انتقال یافت.

ساعتی قبل بازپرس امور جناحی تهران از متهم این پرونده در بیمارستان بازجویی کرد و متهم در اظهاراتش گفت: صبح امروز همسرم در اتاق خواب بود که من از او خواستم بیدار شود و با هم صبحانه بخوریم اما وی به من اعتنایی نکرد، من نیز چاقویی را از آشپزخانه برداشتم و همسرم را زمانی که خواب بود مورد اصابت ضربات چاقو قرار دادم. 

وی درباره علت قتل فرزندانش گفت: پس از این اتفاق فرزندانم که در حال تماشای تلویزیون بودند را نیز با چاقو زدم چون نمی‌خواستم فرزندانم دست شخص دیگری بیفتند. همسر من با زن دیگری ارتباط داشت و همین موضوع باعث درگیری بین ما می‌شد. 

تحقیقات نشان می‌دهد که عامل این جنایت دچار افسردگی است، بررسی‌های بیشتر در رابطه با این پرونده ادامه دارد.
طبقه بندی: - اجتماعی،

تاریخ : شنبه 15 آبان 1395 | 10:42 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

دومین نامه پیگیری چگونگی پیشرفت کار طرح طبقه بندی مشاغل حوزه مدیرکل روابط کار وزارتخانه که باعث تسریع کار خواهد بود.


http://s8.picofile.com/file/8273099550/11.jpg
طبقه بندی: - کارگراران مخابرات روستای ودفاتر ICT،

تاریخ : چهارشنبه 12 آبان 1395 | 01:05 ب.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات
عصر روز گذشته، تجمع کارکنان شرکتی مخابرات بدون نتیجه خاتمه یافت؛ تعدادی از نمایندگان مجلس وعده پیگیری دادند.

کارکنان شرکتی مخابرات در تماس با ایلنا از خاتمه تجمع دو روزه خود در تهران خبر دادند.

به گفته این کارکنان، عصر روز گذشته توافقنامه ای شامل مطالبات صنفی معترضین، توسط نمایندگان تجمع‌کنندگان تهیه شد که نمایندگان شرکت مخابرات ایران حاضر به امضای آن نشدند و گفتند برآورده کردن این مطالبات بسیار هزینه بردار است.

از قرارمعلوم، تعدادی از نمایندگان مجلس از جمله عبدالحمید خدری، نماینده مردم بوشهر به معترضین وعده دادند که تا پایان سال جاری همه مطالبات برآورده خواهد شد.

این کارکنان می گویند: عصر روز گذشته پس از صحبت های نمایندگان مجلس و قول های آنها، تجمعات خود را به طور موقت خاتمه دادیم و به شهرهای خود بازگشتیم.

نماینده این معترضین به ایلنا گفت: خدری نماینده بوشهر در جمع معترضین حاضر شد و گفت به طور حتم تا پایان سال جاری مطالبات شما را برآورده خواهم کرد، بنابراین علیرغم این که نتوانستیم با شرکت مخابرات به توافق برسیم، تصمیم گرفتیم فعلا دست از تجمع برداریم و منتظر اقدامات عملی نمایندگان بمانیم.
طبقه بندی: شرکت مخابرات،

تاریخ : سه شنبه 11 آبان 1395 | 01:51 ب.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات
سلامت نیوز:تصادف زنجیره ای در ورودی جاده بوکان-میاندوآب پنج کشته و 15 زخمی برجا گذاشت.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از زریان، ظاهر فیضه" مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان گفت: ساعت 6:20صبح امروز دوشنبه (10 آبان ) در یک صانحه رانندگی در ورودی جاده بوکان – میاندوآب بالاتر از روستای حاجی آباد 5 نفر کشته و 15 نفر مصدوم شدند.

فیضه افزود: این تصادف با برخورد یک دستگاه پیکان و یک دستگاه مینی بوس و یک دستگاته پژو روی داد که متوفیان همگی سرنشین پیکان و زخمی ها هم سرنشین مینی بوس بودند.

مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان اضافه کرد: مصدومان توسط دو دستگاه آمبولانس فوریتهای پزشکی 115 بوکان و 3 دستگاه آمبولانس میاندوآب به بیمارستان بوکان منتقل شدند و هم اکنون تحت مداوا هستند.


طبقه بندی: - حوادث،

تاریخ : سه شنبه 11 آبان 1395 | 01:16 ب.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات
گرچه هر سازمانی در مجموعه ای از مؤلفه های سخت افزاری و نرم افزاری تعریف می شود که هریک از آنها در دست یافتن به اهداف آن سازمان نقشی را ایفا می نمایند ؛ اما ، بی هیچ تردیدی نیروی انسانی به عنوان ارزشمندترین مؤلفه ها ، مؤثرترین نقش ها را برعهده دارد .
‎اطلاعیه شرکت مخابرات ایران در خصوص پرسنل شركت های پیمانكاری

اگرچه هر سازمانی در مجموعه ای از مؤلفه های سخت افزاری و نرم افزاری تعریف می شود که هریک از آنها در دست یافتن به اهداف آن سازمان نقشی را ایفا می نمایند ؛ اما ، بی هیچ تردیدی نیروی انسانی به عنوان ارزشمندترین مؤلفه ها ، مؤثرترین نقش ها را برعهده دارد .


برهمین اساس ، مدیران شرکت مخابرات ایران از دیر باز هرگونه توفیق در این شرکت و از آن جمله ، توسعه و تجهیز روز افزون شبکة مخابراتی کشور را مرهون نیروی انسانی ،اعم از کارکنان  رسمی و پرسنل پیمانكاران خود دانسته و بیشترین توجه خویش را بر آن ، معطوف داشته است . از این روی ، رضایتمندی یکایک نیروی انسانی شاغل در این شرکت را به گونه ای مستمر مورد نظر قرار داده و در اجابت تقاضاهای قانونی و منطقی آنها ، تمامی توان خود را به کار برده است .


با این حال و با درک دغدغه های همیشگی نیروهای پیمانکاری و به اصطلاح بخش خصوصی ، توجه آنان را به نکات زیر جلب می نماییم :


1- شرکت مخابرات ایران مانند هر سازمان دیگری بخش عمده ای از كارهای خود را برون سپاری كرده است و پیمانكاران  این شركت ملزم به اجرای قوانین مصوب و تبعیت از آنها بویژه  « قانون کار »  می باشند  . لذا شرکت مخابرات ایران آماده است همه درخواست ها را بررسی و چنانچه حقی از كسی ضایع شده باشد با دقت پیگیری و پاسخگو باشد .


2-  طرح موضوع رسمی و یا قرارداد شرکتی شدن این همکاران ارجمند ، متأسفانه ، نه وجاهت قانونی داشته و نه ، امکانپذیر است و لذا نباید انتظاری فراقانونی داشته باشند . همکاران محترم پیمانکاری توجه کنند که کل ساختار سازمانی شرکت مخابرات ایران کمتر از 23 هزار نفر است . علی ایحال این شرکت در چهارچوب ساختار سازمانی و مجوزهای قانونی در زمان مناسب نسبت به جذب نیروهای مرتبط اقدام خواهد کرد.


3- شرکت مخابرات ایران عزم آن دارد تا در آینده و به هنگام جذب نیروی انسانی جدید ، آن گروه از همکاران گرامی پپمانکاری و قراردادی را که از تخصص و توانمندی مورد نیاز این شرکت برخودار بوده در اولویت استخدام خود قرار دهد .  و براساس یک فرایند کاملاً قانونی و حقوقی نسبت به جذب آنان اقدام کند


طبقه بندی: شرکت مخابرات،

تاریخ : سه شنبه 11 آبان 1395 | 08:40 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

صبح امروز بیش از هزار نفر از کارکنان شرکتی مخابرات از سراسر کشور به تهران آمدند و مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صبح امروز بیش از هزار نفر از کارکنان شرکتی مخابرات از نقاط دور و نزدیک به تهران آمدند و از ساعت ۸ صبح مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

تجمع کنندگان می‌گویند بیش از هزار نفر هستیم، حتی از دور‌ترین استان‌ها مثل سیستان و بلوچستان هم همکارانمان به تهران آمده‌اند و در این تجمع شرکت کرده‌اند.

تجمع کنندگان خواسته‌های خود را انعقاد قرارداد مستقیم با مخابرات، اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل و تامین امنین شغلی عنوان می‌کنند.

35

از قرار معلوم صبح امروز چند تن از نمایندگان مجلس، از جمله نماینده مردم اهواز و نماینده همدان در جمع معترضان حاضر شده‌اند و وعده همکاری‌داده‌اند.

علیرغم همه این وعده‌و وعید‌ها، معترضان می‌گویند تا حصول قطعی به نتیجه و برآورده‌شدن مطالباتمان، دست از اعتراض نخواهیم کشید.
طبقه بندی: شرکت مخابرات،

تاریخ : یکشنبه 9 آبان 1395 | 12:04 ب.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

کارکنان شرکتی مخابرات خوزستان از وعده‌های مساعد مسئولان شرکت مخابرات ایران برای پیگیری وضعیت شغلی شرکتی‌های این سازمان خبر دادند.

جمعی از کارکنان شرکتی مخابرات خوزستان در تماس با ایلنا از برگزاری جلسه‌ای در مخابرات خوزستان با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مسئولان محلی خبر دادند.

از قرار معلوم در این جلسه که یکشنبه هفته جاری برگزار شد و در آن،  نمایندگان کارکنان شرکتی مخابرات هم حضور داشتند، مسئولان وعده دادند که در ماههای آینده بحث سازماندهی نیروهای شرکتی مخابرات به انجام خواهد رسید.

خواسته‌هایی که نمایندگان این کارکنان در این جلسه با مسئولان مخابرات مطرح کردند، از این قرار است: انعقاد قرارداد مستقیم با شرکت مخابرات و حذف پیمانکاران واسط، تامین امنیت شغلی نیروهای شرکتی و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل.

در این جلسه مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به شرکتی‌ها وعده داد که به زودی جذب مستقیم مخابرات خواهند شد و طرح جذب نیرو از بیرون مخابرات منتفی است.

نیروهای شرکتی مجلس پیش از این نیز بارها مقابل مجلس شورای اسلامی تجمعات اعتراضی برگزار کرده‌اند


طبقه بندی: شرکت مخابرات،

تاریخ : یکشنبه 9 آبان 1395 | 12:01 ب.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2