تبلیغات
انجمن صنفی کارگری مراکز مخابرات روستای شهرستان سقز - مطالب اسفند 1395
مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز گفت: عوامل آتش‌نشانی جان دو جوان که با خودرو در رودخانه پرآب سقز گرفتار شده بودند را نجات دادند.

ایرج گیلاسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سقز اظهار داشت: عصر دیروز طی تماس با آتش نشانی سقز مبنی بر گرفتارشدن یکدستگاه سواری پاترول به همراه دو سرنشین در رودخانه سقز بالاتر از پل جهاد، عوامل آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: این دو جوان سقزی حدودا 25 ساله با خودرو پاترول به دلایلی نامعلوم و اشتباهی ناشیانه قصد عبور از رودخانه پر آب «چم سقز» را داشته که بعد از طی فقط چند متر به داخل آب، خودرو کاملا به زیر آب خروشان رودخانه رفته بود و سرنشینان با خروج از خودرو، به بالای سقف خودرو رفته که عوامل امدادی آتش‌نشانی برای خروج راننده و سرنشین وارد عملیات شدند.

گیلاسی ادامه داد: متاسفانه اطلاع‌رسانی بقدری ضعیف بود که تا حضور اکیپ آتش‌نشانی، نوع حادثه و نحوه کمک‌رسانی محرز نگشد که با مشاهده وضعیت بوجود آمده و عدم دسترسی به سرنشینان خودرو سریعا اکیپ غواص آتش‌نشانی هم به محل اعزام شد.

وی گفت: در حالیکه تمامی هشدارهای ایمنی بر پایه و اساس دوری از حاشیه رودخانه‌ها به هنگام بارندگی است، ماجراجویی دو نفر از جوانان بی‌تجریه نزدیک بود به قیمت جان آنان تمام شود.

گیلاسی ادامه داد: این دو نفر نه تنها جان خود را به خطر انداخته بلکه با به راه‌انداختن نمایش موجب به مخاطره افکندن جان تمامی شهروندانی نیز شدند که برای تماشای آنان به حاشیه رودخانه هجوم آورده و همین کار می‌تواند مصداق اصلی اخلال در آسایش و روال عادی زندگی همشهریان به حساب آید چرا که آب رودخانه به علت بارش زیاد باران هر لحظه در حال بالاآمدن بود.

وی در پایان اظهارداشت: به علت آب زیاد رودخانه چم سقز و شدت جریان آب، هنوز خودرو از زیر آب بیرون کشیده نشده است.

گیلاسی در پایان از عموم مردم خواست با توجه به بارش‌های قابل توجه برف و باران و بالا آمدن آب از نزدیک شدن به حریم رودخانه‌ها پرهیز تا شاهد حوادث نباشیم.
طبقه بندی: - شهرستان سقز،

تاریخ : شنبه 28 اسفند 1395 | 09:20 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

جمعی از کارگزاران مخابرات روستایی کشور در نامه‌ای خطاب به وزیر ارتباطات، خواستار انعقاد قرارداد مستقیم و اجرای قانون شدند. به گزارش خبرنگار ایلنا، جمعی از کارگزاران مخابرات روستایی کشور، در نامه‌ای خطاب به وزیر ارتباطات، خواستار اجرای قانون و عقد قرارداد مستقیم شدند.به بهانه خصوصی‌سازی، مخابرات را از فرار از قانون تبرئه نکنید/ نه متوهیم نه زیاده خواه؛ حقوق قانونی ما را بدهید

در بخشی از این نامه آمده‌است:  جناب آقای وزیر در مملکتی که ما زندگی می‌کنیم آنچه که حرف اول را می‌زند قانون است و اگر هر یک از افراد جامعه به بهانه‌های مختلف از زیر بار رفتن آن خوداری نمایند، قطعا کشور دچار بحران ، هرج و مرج و خسارت جبران ناپذیری خواهد شد .

در ادامه نامه می‌خوانیم: شما به برکت و وجود همین ملت است که در حال حاضر سکاندار وزارت شده‌اید و دارید امورات آنرا سامان دهی و سازمان دهی می‌کنید، ولی باید به عرض برسانیم که حقیقتا در نحوه مدیریتتان نقص و خلایی وجود دارد که به سبب آن جامعه بزرگ کارگزاران مخابرات روستایی از شما و مجموعه تان گله مند و دچار دل آزردگی و رنجیده خاطر شده‌اند . اگر یادمان باشد از سالیان دور است که کارگزاران مخابرات روستایی در بدنه مخابرات جای گرفته‌اند و در تمامی ایام سال افتخار خدمت رسانی به مردمان شریف روستایی را در کارنامه خود به ثبت رسانده و می‌رسانند و نیز حلقه‌ایی محکم از زنجیر شرکت مخابرات بوده اند که کم و کاستی های موجود در زمینه ارتباطی را در تمامی نقاط روستایی در سراسر کشور برطرف نموده‌اند و حال شما به جای تقدیر و تشکر و رفع مشکلات عدیده این قشر زحمت کش روستایی، با ادبیاتی دور از ذهن و شأن یک وزیر ، آنها را به باد انتقاد می‌گیرید.

در بخش دیگری از این نامه می‌خوانیم: شما دارید به بهانه خصوصی شدن شرکت مخابرات ایران بر اساس اصل 44 قانون اساسی ، مخابرات را از فرار از قانون تبرئه می‌نمایید، در حالی که صراحت قانون دلالت بر قرارداد تا زمان بازنشستگی و استمرار آن دارد و وزارات تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آنرا دائم تلقی کرده است . آقای دکتر با وجود این همه مستندات شما باز هم کارگزاران را زیاده خواه و متوهم میدانید ؟ آیا ما دچار توهم شده اییم که می گوییم حق قانونی ما باید ادا شود؟

در پایان این نامه، کارگزاران مخابرات روستایی مطالبات خود را بیان کرده و آورده‌اند: کارگزاران مخابرات روستایی حقیقتا راه برگشتی به جز ادامه راه موجود ندارند و هرگز دست از حق طلبی نخواهند کشید؛ پس چیزی که ما می‌خواهیم خارج از چهارچوبهای قانونی نیست و ادعای ما هم بر اساس زیاده خواهی و توهم استوار نیست . خواسته ما عقد قرارداد دائم و مستقیم با شرکت مخابرات ایران و دریافت حق و حقوقی قانونی که بر اساس طرح طبقه بندی واقعی شغلی که توسط وزارت کار تهیه و تنطیم می‌گردد، هست؛ نه چیزی بیشتر و نه کمتر .
طبقه بندی: - کارگراران مخابرات روستای ودفاتر ICT، - وزارت ارتباطات ،

تاریخ : شنبه 28 اسفند 1395 | 09:01 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

حداقل دستمزد کارگران با 14.5 درصد افزایش به 930 هزارتومان در ماه رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مذاکرات مزدی 96 پس از چهارده ساعت حدود ساعت 5 صبح امروز (24 اسفند) خاتمه یافت.

در نتیجه این مذاکرات، حداقل دستمزد کارگران با 14.5 درصد افزایش به 930 هزارتومان در ماه رسید.

سایر  سطوح مزدی 12 درصد به علاوه رقم ثابت روزانه 6768 ریال افزایش پیدا کرد.

براساس این مذاکرات، پایه سنواتی 51 هزار تومان تعیین شد.

از قرار معلوم، مزایای مزدی ثابت مانده و تغییری نکرده است. 
طبقه بندی: - اقتصادی،

تاریخ : چهارشنبه 25 اسفند 1395 | 08:58 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

وزیر کار با اشاره به حداقل دریافتی سال ٩٦ کارگران گفت: حداقل دستمزد سال ٩٦ معادل ١٤.٥ درصد افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی ربیعی در پایان نشست شورایعالی کار که از عصر دیروز تشکیل شده بود، گفت شورایعالی کار یکی از جنبه‌های مشارکت و تصمیم‌گیری به ویژه برای تعیین مزد است.

وی افزود سه ماه است که نشست‌های شورایعالی کار برای مزد تشکیل شده است.

وزیر کار گفت: مراقب زندگی کارگران هستیم و باید در تعیین مزد هم منافع کارگران و هم تولید را درنظر داشته باشیم.

ربیعی گفت: سال گذشته تصمیم گرفتیم به شکل پلکانی مستمری بازنشستگان را افزایش دهیم.

وی؛ افزایش حداقل دستمزد سال ٩٣ را ٢٥ درصد و با ملحقات ٣١ درصد، سال ٩٤ را١٧ درصد و با ملحقات ٢٠.٥ درصد و  سال ٩٥ را ١٤ درصد و با ملحقات. ١٥.٣ درصد اعلام کرد.

ربیعی گفت: براساس مصوبه شورایعالی کار، حداقل دستمزد یک کارگر ساده با ١٤.٥ درصد افزایش به رقم 930 هزار تومان در ماه رسید. همچنین دستمزد روزانه ٣٠٩٩٧٧ریال تعیین شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه به کارگران ساده‌ دارای بیش از یک سال سابقه‌ کاری که کارگاه آنها فاقد طرح طبقه‌بندی مشاغل محسوب می‌شود، به ازای هر روز 1700 تومان پایه سنواتی تعلق می‌گیرد، ادامه داد: براین اساس ماهانه به چنین کارگرانی مبلغ 51 هزار تومان دیگر تعلق خواهد گرفت.

وی گفت: براین اساس مزایای پایه سنواتی کارگران معادل 70 درصد افزایش یافته است.

ربیعی همچنین درمورد افزایش مزدی کارگران مشمول طرح طبقه‌بندی مشاغل (سایر سطوح مزدی) گفت: طبق مصوبه شورایعالی کار از ابتدای سال ٩٦ درآمد ماهانه این کارگران به میزان ١٢ درصد آخرین مزد سال ١٣٩٥ به اضافه روزانه ٦٧٦٨ ریال افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: مزایای بن کارگری و حق مسکن نیز همان مبالغ 110 هزار تومان و 40 هزار تومان سابق تعیین شد که نسبت به سال جاری تغییر نکرده است.
طبقه بندی: - اقتصادی،

تاریخ : چهارشنبه 25 اسفند 1395 | 08:54 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

یارانه نقدی (یارانه اسفند ۹۵) به ازای هر نفر ۴۵۵ هزار ریال ساعت ۲۴:۰۰ روز ۲۵ اسفند به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، هفتاد و سومین مرحله یارانه نقدی ساعت ۲۴:۰۰ روز ۲۵ اسفند به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و مبلغ یارانه نیز همانند ماه های گذشته به ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود


طبقه بندی: - اقتصادی،

تاریخ : سه شنبه 24 اسفند 1395 | 08:50 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

واعظی:
برای تغییر وضعیت کارگزاران شرکت مخابرات به چارچوب مشخصی رسیدیم

http://media.isna.ir/content/1440504138305_nadimi-2.jpg/3

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: کارگزاران مخابرات هنوز فکر می‌کنند مخابرات شرکت دولتی است و به دنبال رسمی شدن و دولتی شدن هستند، در صورتی که شرکت مخابرات شرکتی خصوصی مانند دیگر شرکت‌های خصوصی است.

به گزارش ایسنا، محمود واعظی در حاشیه سفر خود به شهرستان خواف با بیان این مطلب اظهار کرد: معاون من در نشستی که اخیرا در تربت حیدریه با حضور نماینده مردم این شهرستان، معاون شرکت مخابرات ایران و نمایندگان کارگزاران تشکیل شد، حضور داشت و با یکدیگر بحث و تبادل‌نظر کردند و مقداری حق با هر دو طرف بود و سرانجام به چارچوب مشخصی رسیدند.
وی بدون اشاره به محتوای توافقات انجام شده در این نشست اظهار داشت: کارگزاران مخابرات هنوز فکر می‌کنند مخابرات شرکت دولتی است و به دنبال رسمی شدن و دولتی شدن هستند، در صورتی که شرکت مخابرات شرکتی خصوصی مانند دیگر شرکت‌های خصوصی است. در حال حاضر با دیگر شرکت‌های خصوصی چگونه عمل می‌شود، آن‌ها هم همین طور عمل می‌کنند.
واعظی تاکید کرد: تا زمانی که کارگزارن به این چارچوبی که مورد حمایت من است، متعهد هستند مشکل شان را حل می‌کنیم اما اگر بخواهند توهماتی داشته باشند و فکر کنند شرکت مخابرات مانند شرکت زیرساخت دولتی است و تغییر یا تبدیل وضعیتی ندارد و مسائل مربوط به حقوق و دستمزد آن‌ها یک مکانیزم خاص خودش را دارد و به این موارد مرتبط نمی‌شود.
به گزارش ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه وحید صدوقی مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار، علی کارگزار معاون مدیر عامل مخابرات، علی اضغر عینی پور معاون شرکت ایرانسل و جمعی از مسئولان وزارتخانه متبوعش در نشست شورای اداری خواف که عصر پنج شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ با حضور جمعی از مقامات استانی و محلی برگزار شد شرکت کرد و با کاستی های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات این منطقه بیشتر آشنا شد و برای رفع مشکلات و توسعه امکانات و تجهیزات ارتباطی و فناوری اطلاعات تصمیماتی گرفته شد.طبقه بندی: - وزارت ارتباطات ، - کارگراران مخابرات روستای ودفاتر ICT،

تاریخ : یکشنبه 22 اسفند 1395 | 08:49 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات
به منظور نصب سامانه بنکو از طریق دی وی دی های ارسالی ضروری است نسبت به دانلود نرم افزار VPN  از طریق لینک زیر اقدام و با واحدهای کامپیوتر و خدمات بانکی استان تماس حاصل فرمائید .

نرم افزار VPN
طبقه بندی: - کارگراران مخابرات روستای ودفاتر ICT،

تاریخ : یکشنبه 15 اسفند 1395 | 08:50 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

شناسنامه مرکز مخابراتی روستای                       تاریخ:  

نام شهرستان :                                          نام روستا:                                            نام کارگزار:

                                                                                                         تلفن همراه کارگزار:

                                                                                                           تلفن ثابت کارگزار:  

تعدادADSL در روستای اقماری

     ------

 

توضیحات

 

 

تعداد کارکن روستای اقماری

     ------

 

 

روستای اقماری

نوع ارتباط

مسافت سوئیچ

ردایو     ------

 

فیبر      ------

SMUX                -------

 

کابل                      -------

 

نام روستای اقماری

                           -------

 

تعداد پست

                           -------

 

تعداد کافو

                         --------

 

تعداد ترمینال سرشماره با ذکر نوع

 

 

تعداد ترمینال شبکه

 

 

متقاضیADSL

 

مشکل سوئیچ           ------

 

مشکل شبکه           -------

متقاضی جدید POTS

مشکل سوئیچ          -------

مشکل شبکه           -------

تعداد پورت ADSLواگذار شده

 

 

ظرفیت موجودADSL

 

 

ظرفیت نهائی ADSL

 

 

تعداد شماره کارکن

 

 

ظرفیت موجود POTS

 

 

ظرفیت نهائی POTS

 

 

برند سوئیچ       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امضاء کارگزار:   امضاءمسئول امور مشترکین:     امضاء مسئول پشتیبانی سوئیچ:     امضاء رئیس اداره:
طبقه بندی: - کارگراران مخابرات روستای ودفاتر ICT،

تاریخ : یکشنبه 15 اسفند 1395 | 08:50 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات
تاریخ : یکشنبه 8 اسفند 1395 | 11:12 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

نماینده مردم ارومیه در مجلس، در نامه‌ای خطاب به وزرای شرکت کننده در جلسات شورای عالی کار خواستار تعیین دقیق دستمزد کارگران شد.

نادر قاضی‌پور(نماینده مردم ارمیه در مجلس شورای اسلامی)در نامه ای خطاب به جمعی از وزرا از جنله وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خواستار تعیین عادلانه دستمزد کارگران شد.دستمزد کارگران بیش از دو میلیون و ششصدهزارتومان تعیین شود

متن این نامه به شرح زیر است:

احتراماً ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه برابر ماده 41 قانون کار که تصریح می‌کند شورای عالی کار هر ساله موظف است میزان حداقل مزد کارگران را برای نقاط مختلف کشور و یا صنایع مختلف با توجه به درصد تورمی که از طرف بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌شود تعیین نماید به استحضار می‌رساند نرخ دستمزد تعیین شده کارگران در سال 1395 با شاخص‌های بانک مرکزی و مرکز آمار ایران هیچگونه سنخیتی نداشته لذا در تعیین حداقل دستمزد کارگران عزیز کافی است میزان نرخ تعیین شده 14 قلم کالای اساسی را با نرخ دستمزد کارگران در سال 1395 مقایسه نمائید.

نگاهی به روند افزایش حقوق‌ها در سال های گذشته نیز نشان می‌دهد که به عنوان نمونه در سال 94 با وجود نرخ تورم 34.7 درصدی پایان سال 93، فقط 25 درصد افزایش حقوق اتفاق افتاد و یا با وجود نرخ تورم 30.5 درصدی پایان سال 92، افزایش حقوق سال 93 به میزان 25 درصد بود.

هم اکنون نیز در نحوه محاسبه حقوق کارگران 60 درصد حقوق آنها محاسبه نشده است، یعنی 40 درصد ارزش واقعی حقوق خود را دریافت نموده‌اند.

با شاخص‌های منتهی به سال 1393 سبد معیشت خانوار کارگری به صورت ماهانه بر اساس حداقل قیمت‌ها 17.036.278 ریال، براساس ماخذ میانگین قیمت‌ها 21.447.346 ریال و براساسم اخذ حداکثر قیمت‌ها 25.944.991 ریال بوده که این ارقام هیچ سنخیتی با دریافتی کارگران نداشته است.

از طرفی بان بر شاخص‌های امروزی (1395)) با استناد به نخر تورم اعلامی از سوی بانک مرکزی و مرکز آمار ایران و میزان نرخ تعیین شده برای 14 قلم کالای اساسی، حداقل حقوق دستمزد کارگری برای جبران هزینه‌های یک خانوار در سال 1395 می‌بایست مبلغ 26.558.350 ریال باشد.

لذا خواهشمند است با عنایت به آنچه گفته شد و با توجه به لزوم توجه جدی به وضعیت معیشتی کارگران عزیز ترتیبی اتخاذ بفرمائید تا در شورای عالی کار و در تعیین حداقل حقوق دستمزد کارگران مبلغ بیش از 26.558.350 محاسبه و در نظر گرفته شود.
طبقه بندی: - اقتصادی،

تاریخ : یکشنبه 8 اسفند 1395 | 11:03 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز گفت: به دنبال انفجار یك باب منزل مسكونی در شهر سقز، دو نفر از ساکنان این خانه کشته شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سقز، ایرج گیلاسی شنبه شب در حاشیه اقدامات امداد و نجات در یک منزل مسکونی که دچار آتش‌‌سوزی شده بود، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ساعت 22 و 30 دقیقه شب فردی با سامان 125 تماس گرفت و از انفجار و به دنبال آن آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در محله نشمیلان سقز واقع در بلوار کردستان خبر داد.

وی ادامه داد: پس از دریافت این پیام، سریعا سه دستگاه خودرو همران با  10 نفر از نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

گیلاسی گفت: پس از رسیدن نیروهای آتش‌نشانی به محل، فورا محل منزل مسکونی حادثه دیده ایمن‌سازی شد و سپس نیروها اقدام به عملیات آواربرداری و امداد و نجات کردند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز اظهار داشت: متاسفانه در این حادثه دو نفر از سرنشینان منزل مسکونی که مرد بودند به علت شدت انفجار خانه در دم کشته شدند و یک مرد دیگر هم بشدن زخمی شده است.

وی علت این حادثه را در دست بررسی اعلام کرد.

رئیس ناحیه گازرسانی سقز هم درباره وقوع این حادثه گفت: پس از دریافت پیامی مبنی بر انفجار و آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در محله نشمیلان، نیروهای این ناحیه گازرسانی به محل اعزام شدند.

کمال رضایی اظهار داشت: پس از رسیدن عوامل شرکت گاز به محل و بررسی منزل مسکونی، مشخص شد که در این خانه انفجار روی داده است.

وی ادامه داد: انفجار گاز بیشتر به صورت عرضی است و در این خانه با توجه به مشاهدات اجسام و دیوار، شیوه انفجار به صورت عمودی بوده که این نشان می‌دهد انفجار به علت نشت گاز روی نداده است.

رضایی افزود: با بررسی بیشتر محل حادثه توسط کارشناسان این اداره، به زودی علت حادثه اعلام خواهد شد.

رئیس ناحیه گازرسانی سقز در ادامه گفت: در طبقه دوم این واحد مسکونی یک خانواده 4 نفره هم زندگی می‌کردند که خوشبختانه به آنان هیچ گونه آسیبی وارد نشده است.

گفتنی است، صدای انفجار در این منزل مسکونی به حدی بوده است که صدای آن تا محلات نزدیک هم شنیده شده است.
طبقه بندی: - شهرستان سقز،

تاریخ : یکشنبه 8 اسفند 1395 | 08:58 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات
باطلاع مسئولین محترم باجه های خدمات بانکی میرساند با توجه به آماده شدن آخرین نسخه سیمیا مقتضی است نسبت به دانلود آن از طریق لینک زیر اقدام لازم را بعمل آورید . سیمیا 951122


طبقه بندی: - کارگراران مخابرات روستای ودفاتر ICT،

تاریخ : یکشنبه 8 اسفند 1395 | 08:41 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات
ظر به لزوم تهیه دستگاه PC POS جهت راه اندازی سامانه بنکو ضروری است مسئولین محترم باجه های خدمات بانکی حداکثر تا پایان وقت اداری پنجشنبه  پنجم اسفند ماه  رضایت خود را مبنی بر خرید دستگاه مذکور اعلام نمایند ./

امکانات دستگاه PC POS :  تغییر رمز کارتهای پست بانک – انتقال کارتهای شتابی – برداشت از کارتهای شتابی – خرید شارژ – پرداخت قبوض بصورت نقدی و استفاده از کارتهای شتابی
طبقه بندی: - کارگراران مخابرات روستای ودفاتر ICT،

تاریخ : یکشنبه 8 اسفند 1395 | 08:39 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات
با توجه به اینکه افرادی سودجو طی تماس تلفنی و درخواست فعال نمودن نرم افزار Team Viewer تحت عنوان ارتقاء سیستم مشکلاتی را برای مسئولین محترم باجه های خدمات بانکی فراهم نموده اند لذا موکدا از فعال نمودن نرم افزار مذکور برای افراد ناشناس جدا خودداری فرمائید .


طبقه بندی: - کارگراران مخابرات روستای ودفاتر ICT،

تاریخ : یکشنبه 8 اسفند 1395 | 08:38 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات
موضوع کسر هزینه‌های پیامک مشتریان براساس مصوبه و رویه نظام بانکی کشور و به‌منظور ارائه خدمات پیام‌کوتاه(SMS) و خدمات الکترونیکی به دارندگان حساب‌های بانکی برای اطلاع از هرگونه عملیات واریز و برداشت انجام‌شده و هزینه سالانه آن نیز مبلغ یکصدهزار ریال تعیین گردیده است. در همین راستا این بانک از طریق پیامک و سایت اختصاصی خود و همچنین سایر رسانه‌ها به دارندگان حساب‌ها اطلاع‌رسانی کرده و مهلت لازم را برای انصراف از خدمات پیام‌کوتاه به آنان تعیین نموده است که در همین فرصت بخشی از دارندگان حساب‌ها به شعب و باجه‌های این بانک مراجعه و انصراف خود را برای استفاده از آن اعلام داشته‌اند.
براین اساس پس از گذشت مهلت تعیین شده و مطابق رویه معمول، مبلغ مذکور کسر گردیده که مجدداً درصورت مراجعه صاحبان حساب و ارائه درخواست و شماره تلفن همراه و اعلام انصراف از خدمات پیام‌کوتاه مبلغ مذکور عیناً عودت داده می‌شود.

لازم به ذکر است: رسالت اصلی پست‌بانک‌ایران به عنوان بزرگترین خرده‌بانکدار، خدمت‌رسانی به تمامی نقاط کشور از جمله مناطق روستائی و غیربرخوردار است که در این زمینه این بانک علیرغم صرف هزینه‌های زیاد برای ایجاد زیرساخت‌های بانکی و تجهیزات بانکداری الکترونیک، فراهم نمودن دسترسی عموم به خدمات بانکی را در رأس امور خود قرارداده و انتظار دارد رسانه‌ها در انعکاس‌های خود به این موضوع نیز توجه‌ای ویژه‌ای داشته باشند.


طبقه بندی: - کارگراران مخابرات روستای ودفاتر ICT،

تاریخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395 | 09:23 ق.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2