۳ سوال محمدرضا پورابراهیمی از وزیر صنعت، معدن و تجارت و یک سوال نادر قاضی‌پور از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام وصول شد.
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۱
سوال نمایندگان از وزرای صنعت و ارتباطات اعلام وصول شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،غلامرضا کاتب در نشست علنی امروز ( دوشنبه، 2 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی، سوال 2 تن از نمایندگان از وزرای صنعت،معدن و تجارت و ارتباطات و فناوری اطلاعات را قرائت کرد که به شرح زیر است:

- سوال ملی محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان  و راور از وزیر صنعت،معدن و تجارت در خصوص دلیل عدم اجرای تکالیف قانونی مرتبط با قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت

- سوال ملی محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان  و راور از وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص مدیریت ناکارآمد و عدم نظارت بر عملکرد شرکت ملی مس ایران.

- سوال ملی محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان  و راور درمجلس از وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص علت عدم قیمت‌گذاری گنداله و آهن اسفنجی بر اساس قیمت جهانی.

- سوال ملی نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص علت عدم توجه به وضعیت معیشتی، رفاهی و شغلی کارکنان شرکت مخابرات که در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی به بخش خصوصی واگذار شده است. /
طبقه بندی: - وزارت ارتباطات ،

تاریخ : دوشنبه 2 اسفند 1395 | 02:29 ب.ظ | نویسنده : صادق یوسفیان (مولان آباد) | نظرات